Kedi En İyi Mama??????

Maviliimm

Kısırlaştırılmış en kaliteli kedi maması nedir arkadaşlar. Veterineriniz ne onerdi?

6 CEVAP

GeceFanzini

Kedinin bağışıklığı, cilt ve tüy yapısı, cinsi, kaç yaşında olduğu, cinsiyeti, öncesinde nasıl beslendiği gibi bir çok faktör önemli. 15 yaş üzerinde 3 kedi ile ilgilenen biri olarak arkadaşların bahsettiği tüm mamaları kullandım ve de bir çok kedime de kullanmaktayım. Hepsi de kaliteli ve kullanılabilecek mamalar. Ama uzun vadede kısır kedileriniz için en dengeli olarak Virbac ve Hill's Vet Essentials serisi kullanmanızı tavsiye ederim.

IIREMMM

orijen,acana, virbac, Nature's Variety en başta olmak üzere N&D ,Hills gibi mamalar kaliteli olarak geçer

Okan3439

Orijen six fish çok iyi bu konuda tavsiye ederim

Palyaco

Kullandığım ve kendime en iyi gelen Almanya ödüllü happy cat Atlantik somonlu kısır tüm mamaları kullandım

PetQuenn

Hills der susarım

GzdeAkbuz

Orta segment olan pro Choice Mamasına geri döndük biz şuan bizimki yememezlik yapmaya başladı 3 marka değiştirdim en sonunda yavruyken kullandigimiz icin dedim bir şansımı denesem belki yer ki öylede oldu midesi baya bi bozuldu bu süreçte prochoice mamasini 1 sene biraktirmayi dusunmuyorum ve kisirlastirma olacak yakin bir zamanda bu markanın kisir mamasindan devam edicez inşallah