Ödül Maması Kullanımı

Edasahinbay

Kedime me-o creamy ödül maması ve dreamies çıtır ödül mamalarından aldım fakat bunları ne sıklıkla vermeliyim kedimi alıştırmam gereken şeylere ödül mamasıyla nasıl alıştırırım bilmiyorum. Baya korkak bi kedi bir kere ödül mamasını vermeyi denedim kedi evinin içinden çıkması İçin kandırmak istedim ama ödül mamasını benim elimden yediği ya da onu kandırıp dışarı çıkarmaya çalıştığımı anladığı İçin çok az ilgiyle ancak ağzının olduğu yere götürüp yedirebildim. Bu konuda ne düşünüyorsunuz

5 CEVAP

stellabennett

ödül mamasıyla bir şeyler yaptırmak olayı her kedide işe yaramıyor mesela benimki daha da sinirleniyor onun dışında Dreamies vermenizi pek önermem me-oyu da haftada 1 kere verebilirsiniz

HaydutveNazli

Odul mamasiyla bisey ogretmeye calistigimda tirmiklandim basarili olamadim, ara sira dreamies iki gunde 3-4 adet gibi ve meo yu ayda 1-2 morali olmadiginda tek paketi iki sefere bolerek veriyorum

Beydac

Çak- pati ver otur komutlarını öğretmiştim meo ile. daha sakin hafif uykulu veya yeni uyanmış bir anını seçerseniz sizin için daha kolay olacaktır

simbakedi

dreamies icerigi kotu ancak odul mamasi oldugu icin onemli degil, surekli tercih etmeyin yeter. ben bir paket dreamiesi 1 senede falan bitirtmistim, cok yediginde de kusuyordu zaten kedim :D onun yerine brit care dental ya da sanabelle dental odul mamalarini oneririm icerikleri daha iyi.

dreamies kesinlikle fazla tüketmeyin kedilerde ödül mamaları bağımlılık yapabiliyor sonra mide sorunları ortaya çıkıyor