Köpeğimin Karnına Ne Oldu Acil?

2,5 aylık köpeğim proplanla besleniyor çiğnemeden yutuyor çok hızlı yiyor ne yapsak sorunu çözemedik öğün öğün beslemeye başladık fakat bugün karnı normalden daha şiş ve gergin öğlen yemek yemedi ama neşesi yerinde normalde çok obur yer kaka da yaptı problem var mıdır

5 CEVAP

forbs

Ic parazit problemi olabilir gibi duruyor ilk ic parazit tedavileri yapildi mi?

stellabennett

çiğnemeden yutmasının sebebi dişiyle ilgili bir sorun olabilir mi acaba

@forbs hayir ic paraziti hep zamaninda yapildi ic paraziti yok

@stellabennett hayir bazi kopekler boyle obur olabiliyormus ama bir turlu cozum bulamadik:( ciddi sorunlara yol acarmis ilerde

forbs

Hizli yiyen kopekler icin ozel mama kaplari satiliyor onlara bakabilirsiniz belki isinizi gorur