Hayvan Ürünlerine Aşırı Zam?

Ozgeeee1

Merhaba arkadaşlar bu veterinerlere aşırı zam gelmemiş mi her gittiğimde 800 TL den aşağı ödemiyorum artık psikolojim bozuldu zamlardan 2.000 TLden fazla gidiyor mama kum vs yani bu duruma kampanya mı başlatsak napsak bilmiyorum benim gibi olan var mı yoksa hep bana mı denk geliyor

11 CEVAP

Lilibeth

15 mayıstan sonra inşallah ona da bi düzenleme gelir

Lilibeth

Mamaların kdvsi ayrı veterinerlerin ticarethanesi ayrı, hepsi sömürü insanlar mecbur alıyor sevdikleri için, vicdanlı oldukları için. 800 liralık ne yapıyorlar acaba zannedersin hepsi dr. Pol

tengrist

Aylardır mücadele veriyoruz özellikle mamalardaki %18 kdv konusunda yetkili herkes her şeyin farkında ama kimsenin umrunda değil

huqi

Türkiye de hayvan bakmak çok zor artık, bir kedime mecburen klinik maması veriyorum 2 kg sadece 800 tl ve başka bir şey yemediği için bu mama sadece 1 ay yetiyor. Bu mama'nın fiyatı sabit kalsa yine iyi ama her ay artıyor.
Kediniz hastalandığında veteriner'e adım attığınız anda 3 bin gidiyor zaten bide diğer günlerde mecburen gidiyorsunuz. 🤦‍♀️

simbakedi

seçimden sonra lüksten çıkacaktı ve yaş mamalara indirim gelecekti, umarım her şey çok güzel olur

Ozgeeee1

Gerçekten öyle bir de veterinere götürüyorum hasta olduğunda para alıyor fakat kedim iyileşmiyor bu nasıl bir dolandırıcılık türü insanın iyi niyetini suistimal etmekten başka bir şey yapmıyorlar inanın artık veterinerlerden nefret etmeye başladım

Ozgeeee1

Küçüklüğümden beri hayvan aşığı bir insanım gerçekten ama o kadar zam geldi ki sokaktakilere bile mamayı 2 kere düşünüp almak zorunda kalıyorum sürekli zam zam yeter ki kedim iyi olsun benim için önemli olan o fakat maddi olarak gücüm kalmadı maalesef ki her ay yeni bir şoka uyanıyorum inşallah en kısa zamanda çözüm bulunur

Midnightoil

Wallahi sadece o mu? Boğazımıza kadar boğuluyoruz artan hayat pahalılığından, bitsin artık yoksa sadece canlarımız değil biz de bitmek üzereyiz.

Seker8695

bence kedi bakan insanlar zengin olmadı diye düşünüp iliğimize çekiyorlar . kesinlikle bir düzenleme getirmeli

Ozgeeee1

Kedim küçük dışkıladığı için 3 veterinere götürdüm 3 üde çözüm bulamadı birisi 3.000 TL aldı diğeri 800 kedim hala aynı delircem artık karma aşısını daha yaptıramadım bu sebeplerden

Ahraz

Tedavisi ilacı her şeyi ateş pahası.Birde iyilesmede görülmüyor. Mamalar da aldı başını gitti.En kötü mamanın kilosu burda 70 lira