Pelet Kum Onerisi

Selamlar, pelet kum denemek istiyorum. En iyisi hangisi f/p olarak onerebilir misiniz ?

4 CEVAP

topaklanan soruyorsunuz herhalde natural bastetten memnun kullananlar. ben bigcati catsitterlık yaparken gördüm kötüydü bence nefret ederek temizlemiştim tuvaletleri kedileri girerken düşünemedim. bence deneyecekseniz natural bastet olsun.

Naturel bastet e pahalı demişler ama aynı bigcatla fiyatı. Naturel bastet e bakacağım teşekkürler önerin için

Denemek için NB 20 Litre Kedi Kumu almayı düşünüyorum bu iyimidir acaba ?