Kedim Bu Oyuncağı Çok Seviyor Dediğiniz Oyuncak

stellabennett

kedim buna bayılıyor sürekli oynuyor dediğiniz ürün var mı varsa lütfen ismini söyler misiniz ben de almak istiyorum

6 CEVAP

Superisi814

Mandal
Poşet
Top
En son madde de ben 🙂

IIREMMM

petshoplarda ve internet sitelerinde de satılan küçük zilli tüylü fareler var bizim kedimiz asla sıkılmadan oynuyor bazen saklıyor sonra tekrar çıkıyor bir yerden ansızın:) denemenizi tavsiye ederim ama internet sitelerinde 1 tanesi 30-40 tl gibi uçuk bir fiyata denk geliyor onun yerine petshoplarda daha uygun,biz geçen ilk fare bayağı yıprandı diye 2.bir tane aldık 10 tl idi petshopta ama her petshopta bulnmayabiliyor
https://www.*************.com/flip-pet-tuylu-fare-cingirakli-kedi-oyuncagi-7-5-cm-u-31791
bu sitede denk geldim daha önce görmemiştim bazı sitelere nazaran fiyatı uygun

Cennet29

Vantuzlu kedi oltası

IIREMMM

********** sayfasında da varmış stok, oraya da bakabilirsiniz petshoplarda denk gelmezseniz( 9,28 TL olarak görünüyor sitede), az önce link eklediğimde tam anlaşılmamış o site de flip pet ama daha önce alışveriş yapmadığım için güvenilirlikleri konusunda net bir şey diyemeyeceğim

Minminik

Pipet
Kozalak
Camasir lastigi
Lazer
Aldigim hic bir oyuncaga ilgi gostermiyor
En son haci yatmaz bile aldim kediler icin olan

Mmtklndr

İçinde zil olan topları çok seviyor birde tüylü ve yumuşak renkli olan şeyleri çok seviyor