Kedi Miyavlaması

Beydac

Evde 7 aylık kedim var. Evde yaşayan kimseye miyavlamazken sessizce davranırken bana sürekli miyavlıyor bazen sinirli sesler çıkıyor. Nedeni ne olabilir?

4 CEVAP

stellabennett

eğer çok kucaklayıp öpüyorsanız falan ondan daraldığından sizden uzak durmak istiyordur belki

Beydac

Sadece sevilmek istediği zaman seviyorum ancak benimleyken miyavlıyor evde yaşayan diğer kişilere karşı bunu hiç yapmıyor

Ozlemcakil

Oyun oynamak istediginde yapiyor benimkiler kalkio kovaliyorum:)

Minminik

Yemegini siz veriyorsaniz yemekte istiyor olabilir
+1 oyun