Virbac Mama Fiyatı Hk

Cemalchief

Merhaba, biraz araştırdım özellikle mamalarda virbac markanın iyi olduğunu ögrendim ama fiyat bilgisinede ulaşamadim, kullanan varsa fiyatlari ne kadar bilen var mı

8 CEVAP

scorpion37

Yaklasık 3 gün önce istanbulda bi veterinerden aldım 3,5 kg 800 tlye. En basından beri aynı mamayı alıyorum. Suan kısır genc kedi maması kullanıyoruz baby ile baslamıstık. Baby ve junior icin 1,5 ve 3 kglık paketleri var. 1,5 olanı en son aldığımda 435 civarıydı yanlıs hatırlamıyorsam. 3 kg dediğim gibi 800 e aldım. Yakında adult mamaya gececeğimiz icin gittiğimde sordum onunda 1,5 -3 ve 7 kilosu var. 3 kg aynı fiyat. 7 kg icin 1500 dedi. Ama baska yerlerde değisir mi fiyatlar bilemedim.

scorpion37

Birde benim aldığım klinik mama değil ☺️

GeceFanzini

Adana Truva Veteriner Kliniği'nde Virbac Somonlu Yetişkin 7 kg. mama 1500 TL. Türkiye'nin her yerine de kargo yapıyorlar.. 88 TL de kargo ücretleri oluyor. Diğer tüm çeşitleri de mevcut. Arayıp bilgi alabilirsiniz oradan.

çoktur satan klinik bulup telefonda sorabilirsiniz. en son aylar önce klinik mama stokladım bitince kaç olur bilemiyorum :((((( çok hızlı zam geliyor sürekli zam geliyo onlara. özel bi durumunuz mu var da alacaksınız. 3 kg likler 1k ye yaklaşmıştır muhtemelen.

Cemalchief

Evet ya kedimde aylardir gecmeyen mantar var dermatology serisini gordum o yuzden

Cemalchief

Bulundugum sehirde sadece 1 veterinerde var o nedenle sormustum

scorpion37

Yaklasık 3 gün önce istanbulda bi veterinerden aldım 3,5 kg 800 tlye. En basından beri aynı mamayı alıyorum. Suan kısır genc kedi maması kullanıyoruz baby ile baslamıstık. Baby ve junior icin 1,5 ve 3 kglık paketleri var. 1,5 olanı en son aldığımda 435 civarıydı yanlıs hatırlamıyorsam. 3 kg dediğim gibi 800 e aldım. Yakında adult mamaya gececeğimiz icin gittiğimde sordum onunda 1,5 -3 ve 7 kilosu var. 3 kg aynı fiyat. 7 kg icin 1500 dedi. Ama baska yerlerde değisir mi fiyatlar bilemedim.

scorpion37

3,5 değil 3 kilo olacak yanlış yazmışım