Kedim Kimyon Yiyor Arkadaşlar Ne Diyosunuz Bu İşe :) ?

patili

Merhaba uzun bir aradan sonra herkese.

Benim kız masanın üzerinde kalan kimyonları hem yiyor hem de üzerlerinde zevkten yuvarlanıp taklalar atıyor. Hayret ediyorum neden yapıyor bunu acaba?

2 CEVAP

patili

Benzetmene hayran kaldım. Tavuk kakasını getirip önüne koymuyorum demiş bir de shshsjsjsjk. Bi de koysaydın tatlım?

turkuaz66

bitki halini yiyorsa sorun yok ama toz hali bazı işlemlerden geçtiği için midesi için zararlı. bizimkide tavuk kakasına bayılıyor bahçeden gidip tavuk kakası toplayıp önüne koymuyorum sizde yemesine izin vermeyin