Kedinin Doğumdan Sonra Kan Kusması

banuclnkk

1 yaşındaki tekir kedim 2 gün önce doğumunu gerçekleştirdi bu sabah uyandığımızda yattığı odada kan olduğunu gördük doğum sonrasında herhangi bir kanama olmamıştı sebebi nedir bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirebilir mi rica etsem

6 CEVAP

simbakedi

lutfen direkt veterinerle iletisime gecin buradan tavsiyelere de guvenmeyin. kediniz yeni dogum yapmis emziren bir kedi veteriner disinda hicbir kimseye guvenmeyin

Superisi814

Merhaba,
Kan kustu mu yoksa kan vücudundan mi aktı belli değil.Acilen hekime ulaştırın .

Emirrckr

Vajinasından kan gelmiş ve o da yere sürtmüş olması muhtemel.
Doğum sonrası vajinada kan normaldir ama yine de bir veteriner hekime danışmanız en doğrusu olur sonuçta yine de kanın nereden geldiğini net olarak bilmiyoruz.

stellabennett

tam kusmuk gibi durmuyor emin olamadım bence de veterinere sormak en iyisi olur

aslihan_e

Kustuğunu nereden anladınız?

Pati_Pet

Bence bu kusma değil dogumdan sonra vajinasindan kan gelmis olabilir veterinerle iletisime geçiniz