Kızgınlık Ve İştahsızlık

Sutunannesi

Malesef kızgınlık sürecimiz başladı ve sanırım bu en ağırı :(( dün akşam 1 saat bile uyumadı gece 12 den sabah 1 e kadar bağırdı. Uykusuzluktan bayılacak ama yine de uyumuyor etrafta bağırıyor. Ve mama değişikliği yaptığımızdan beri deli gibi mama yiyordu. Kabını daha sabah olmadan bitirmeye başlamıştı. Eski mamaya karışı çok iştahsızdı. Neyse dün yine hepsini bitirmiş sabah olmadan bende sabah tekrardan koydum ve eve geldiğimde asla mama yememiş olduğunu gördüm :(( ölçerek koyuyorum ve hiç yememiş ölçtüğümde. Önceki kızgınlıklarında böyle bir iştahsızlık süreci yoktu hiç. Normal mi bu ve onu rahatlatmak için ne yapabilirim. Çok üzüldüm gece onu sabaha kadar öyle görünce. Yazın kısırlaştıracağım. Şimdi kısırlaştırma imkanım var ama üniversite sınavına hazırlanıyorum evden sabah çıkıp akşam geliyorum geldiğimde de devamlı ders çalışıyorum. Kedim ile evin bireyleri ilgilenmiyor o yüzden şimdi kısırlaştırırsam çok ilgisiz kalacak :(( ama o süreçte ilginin çok önemli olduğunu okudum bir çok yerde. Kısacası sınav bitene kadar süt kısır olmamış olacak. Özellikle şu an ki süreci en hafif atlatması için neler yapabilirim :((

2 CEVAP

Sutunannesi

???

oztasilares

Bilmiyorum işe yarar mı ama bizimkide çok miyavlıyordu saat gece 3 olmuştu bende sakinleştirir diye bezi lavanta yağı ile hafif ıslatıp bardağa koydum odaya koydum 15 20 dakika sonra uyudu. Yorulduğundan mı yağdan mı bilemiyorum