Sahipleneceğim Yavruma Öğlenleri Bir Süreliğine Gönüllü Bakabilecek Birileri Var Mı Acaba :/

ByAlfa

Merhaba,

Yakın bir zaman da safkan yavru Husky sahiplenmeyi düşünüyorum şuan şirkette tam zamanlı olarak sabah 9 akşam 6 çalışmaktayım hafta içi sabah 9 akşam 6 aralığında çalışmayan, hayvan sever ve bakmaktan hoşlanan gönüllü birileri var mı acaba yaklaşık 1-2 ay kadar hafta içi bu saatler arasında bakabilecek? Tüm ihtiyaçlarını ben karşılayacağım sabah bırakıp akşam alırım 1-2 ay sonrasında çalışmaya evden devam edeceğim ancak şuan o dönem gelmeden böyle fedakar birileri var ise, 1-2 ay beklemeden sahiplenebilirim. :/

2 CEVAP

Sutunannesi

Armut adlı siteden düşük fiyatlara bakıcı bulabilirsiniz ama madem ki 1,2 ay içinde evden çalışmaya başlayacaksınız biraz daha sabredin diğer türlü Yavruya da eziyet olur

ByAlfa

Teşekkürler orayada açayım