Golosinin Hangi Çeşidini Almalıyım

lydnova

3 yaşına girecek kısır olmayan scottish dişi kedim için hem kaliteli(?) hem de uygun fiyatlı olmasından dolayı golosi marka mama almaya karar verdim fakat hangi çeşidini alacağımı bilmiyorum. kedim tüy döktüğü için tavuklu dışında bir şey istiyorum hangisini önerirsiniz

12 CEVAP

lydnova

yorumlarınız için teşekkürler ben de araştırdım ve tri mix almaya karar verdim

stellabennett

zaten tavuklunun dışında sadece ton balıklı ve somonlu var diye biliyorum

forbs

Tri mix bayagi oneriliyor diye biliyorum

lydnova

yorumlarınız için teşekkürler ben de araştırdım ve tri mix almaya karar verdim

Betrayal

Bende bir yılı aşkın süredir golosi somonlu kullanıyorum da bendemi tri mix alsam acaba iyimidir ki ?

Betrayal

Valla tadını çok beğeniyor tuyleride gayet güzel ama çok kilo aldi ama mama kaynakli olduğunu düşünmüyorum hep acindirdi kendini bizde elimizi korkak alıştırmadik sonuç olarak siskolasti

Palyaco

Onun yerine happy cat Atlantik tavsiyemdir hem sağlık hem tüy sağlığında mükemmel otesi

lydnova

paylaco öneriniz için teşekkürler araştıracağım

lydnova

betrayal isterseniz deneyebilirsiniz çeşitlilik olmuş olur, tri mixde hem beyaz hem kırmızı et var

Betrayal

Aldım 1.5 kg kargom geldi bile karıştırarak alistiracagim bakalım severse birazda ondan yesin ama genel olarak golosiyi 1 yıla yakındır kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım

lydnova

betrayal somonlusu nasıldı peki tüy olsun, kilo olsun, tadını beğeniyor muydu

Betrayal

Valla somonlu iyiydi hicbi sıkıntı yaşamadım yeme konusunda da benimki mama ayırt eden bir kedi deil