Cinsi Nedir

Matmzel

Merhabalar bu bebeği yeni sahiplendim evimin ikinci kızı olarak. Şunu belirtiyim cins olup olmaması takıldığım nokta değil. Sahiplendiğim kadın anne british tabby mi ne galiba, baba ise siyam dedi. ( ücretsiz sahiplendim) bende aşılarına başladım,çip için ön kayıt yaparken veterinerimiz bu kedi tekir dedi. Bende durumu açıkladım anne babasını falan hatta onlarıda gördüm dedim. Hayır dedim bu bildiğin tekir. Bu konuda hekiminde benim de ısrarım çip karne falan cinsini yazarken oluyor. Neyse ne dedim ister tekir ister british, karnesinede tekir yazdık zaten. Sizce ne:)

6 CEVAP

Ozlemcakil

Ama top gibi yusyavarlak etli bişi olacak sanirim gecen yaz buna benzer birini sahiplendirdim buyuyunce de ayni sevimlilik vardi gule gule buyutun ponçiginizi

AhsenAise

Bahsedilen kedilerin değil de
Australian Mist'in kirmasina benziyor
Güle güle sihhatle büyütün

stellabennett

tam karar veremedim ne cins olduğuna ama gerçekten çok tatlı

Mirabonibon

Tekir

GzdeAkbuz

Çip karnesine yani sisteme tek seçenek var zaten bütün kediler tekir olarak yazılabiliyor şuan keyiflerinden öyle kaydetmiyor kimse

IIREMMM

yaa çok tatlıı ömürleri güzel olsunn :) evinizin ilk bebeği de bizim kızımızın aynısııı