Acil Bakın Yardıminiza İhtiyacim Var

Realbadvroken

Kedim sakız yuttu bu ikinci boğulma vs olmadı normal şuan uyuyor bişey olur mu

4 CEVAP

stellabennett

belki görünürde bir şey olmaz ama içten içe olabilir bence veterinere götürün midesine baksınlar

IIREMMM

bence kısa vadede bir problem yaratmasa bile eğer dışkılama ile atamazsa sorun yaratabilir, yakın zamanda bir veterinere götürmenizi tavsiye ederim, daha önce yuttuğu sakızı dışkısında görebilmiş miydiniz?

AhsenAise

Biraz zeytinyağı icirin ,yahut mamasina katın ve lütfen ortada sakız ,boncuk,ip vs bırakmayın ,bu sipalar ne bulsalar yutuyor

Bir iki gün kontrol edin yarım çay kaşığı kadar zeytinyağı içirin bir şey olmaz sanırım