Beyaz Kedim Kirlendi

Coconutbey

Kedim siyah beyaz ama bazı beyaz kısımları sararmış gibi alın kısmı mesela ya da partisinin altında kahverengilik var. Kedimi asla yıkamadım yıkamam da hasta olur sevmiyorlar zaten yıkanmayı. Temizlemek için bir ürün var mı zararsız olan kullandığınız bir ürün varsa yazarsanız sevinirim tşkler

4 CEVAP

Cennet29

Cristalin sprey ile silebilirsiniz

GeceFanzini

Kuru veya toz şampuanlar var.. durulamaya ya da suya gerek duyulmuyor. onlardan alıp uygulayabilirsiniz. ama veterinerlerden alın, internettekiler çok sağlıklı olmayabiliyor. kullanım detaylarını veterineriniz anlatır zaten.

dadasf

hipet kuru şampuanı var. gayet güzel tavsiye ederim

dadasf

hipet kuru şampuanı var. gayet güzel tavsiye ederim