Misafir Kedi/Tüy Dökümü

Cook

Evimizde 3 gündür misafir kedi var.Bir odada duruyordu normalde bugün açmaya başladık odayı çok sıkılıyordu odada.Benim oğlum koklamaya tanımaya çalıştı,diğeri biraz daha korkaktı bir iki kez şiddetli olmayacak şekilde pati attı(tırnakları kesildi ikisinin de).Tekrar odaya kapattık fakat kedimin bugün kafasının bir kısmında tüylerinin döküldüğünü fark ettim.Diğerinin vurduğu yerde ama dediğim gibi çok şiddetli vurmadı.Kabuklanma yok,kaşımıyor da.Dokunduğumda tepki de vermiyor fakat sabah nokta kadarken akşama doğru daha çok büyüdü.Crystalinle siliyorum,veterinere götürmek istemiyorum şu anda stresli olduğu için ama mantarsa yayılmasından korkuyorum.Mantarda kabuk bağlamıştı daha önce de geçirdik mantar.Sizce ne olabilir,bir aciliyeti var mı,gitmeli mi veterinere,vurmasından kaynaklı olabilir mi?

1 CEVAP

Ahraz

Partisiyle vurduğu için olabilir. Patileriyle kendini sıvazlarken yara büyümüş olabilir. Mantarda böyle oluyor oda var. Neden olabileceğini en iyi siz bilirsiniz. Benimkisi sadece bir tahmin