Acil Bir Konu

Gamzecs

öncelikle herkesin bayramını kutluyorum ❤️ bir kaç saat önce binamıza bir kedi girmiş kapımızın önünde miyavlıyordu kendi kedimi başka bir odaya kapatıp kapıyı açtığımda gri bir ev kedisiyle karşılaştım hemen kendini eve attı tertemiz hiç sokak kedisine de benzemiyordu farklı bir cinsti sanırım eve almak çok isterdim gerçekten ama kedim asla kabul etmiyor daha önceden de ona kardeş olsun diye bir kedi daha sahiplendik 1 buçuk hafta durdu maalesef ki kabul etmedi strese girdi bu sebeple akrabamıza sahiplendirdik ordan kedimin kabul etmeyeceğini bildiğim için bu çocuğu maalesef eve alamadım kedi binadan komşularımızında değil hepsini tanıyoruz çünkü dışarıda üşümesin diye binaya kartondan ev koydum mama su koydum kapıyı kapatıyoruz ağlıyor ne yapmam gerekiyor inanın hiç bilmiyorum bana akıl verir misiniz veterinere gitsem çipi var mı yok mu diye okuttursam yoksa ben bu yavrucağızı ne yapıcam aklım kaldı moralim bozuldu gerçekten

5 CEVAP

Gamzecs

binada komşumuz evine misafir aldı şimdilik yarın baktırıcaz umarım sahibi çıkar çıkmazsa eğer ilan açıcaz 🥰

Mirabonibon

Çok sevindim🥹gün içerisinde bile sahiplendirirsiniz iyi ki varsınız sokakta bırakmadığınız için

Gamzecs

teşekkürler sizde iyi ki varsınız 🫶🏼umarım güzel bir yuva bulucaz bebişe 🥰❤️

Gamzecs

GÜNCEL

Mirabonibon

Veterinere götürene kadar ayrı odalarda tutun eğer çipi yoksa sahipsizse cins kedi olduğu için hemen sahiplenmek isteyen çıkar 1 gün bile sürmez benim veterinerim sahiplendirme yapıyor götürceğiniz yere de söyleyin yüksek ihtimalle onlarda yapar max 2 gün içinde sahiplendirirsiniz binada olsa dışarıda bırakmayın lütfen cins kedi mümkün değil yaşayamaz dışarda