British Shorthair Mı Tekir Kırması Mı?

Kayracakil

Merhabalar
Evimize gelen misafirimiz kızımızın tekir kırması olduğunu iddia etti biz sahiplenirken british shorthair olduğu söylendi bu arada zerre umrumda değil komple tekir veya başka bir tür olsa ailemizden biri zaten 1 yıldır huyu suyu ile bizim herşeyimiz ama beni meraklandırdı fotoğraflardan yardımcı olabilir misiniz?

3 CEVAP

GABRIEL

Kulakları dikkatimi çekti biraz uzun gözüküyor fotoğrafta. British shorthair cins kedinin Kulakları orta uzunlukta geniş ve Kulak uçları yuvarlak olur. Kulak aralığına elinizle dokunun düz olması lazım. Tüyleri kısa ve kalın olmalı. Cüsseli güçlü sessiz ve sakin olurlar. Çok az miyavlarlar. Kucakta uzun süre durmayı sevmezler. Bu özellikler varsa şüphe etmeyin. Benim kedimin babası british shorthair, annesi Ankara kedisi. Rengi beyaz geri kalan özellikleri ise british. Karakteri ne cins olduğunu gösterir size.

Ozlemcakil

Evet kulaklar uzun ve sanki hafif ucgen yuz belki 2 ust soyda tekir vardir umalimki olsun soyunda sağlikli bir kedi irki var demektir 🌈

HisaNur

British shorthair ama kirma olabilir