İsim Arıyoruz.

Zeynepcik

Arkadaşlar, çok sevdiğim bi ablamın kedisinin 5 tane nurtopu oldu onlar için isim arıyoruz. Önerilerinizi yazın lütfen

5 CEVAP

Zeynepcik

Daha anlayamadık

Gamzecora76

Dişiyse mia, maşa,leydi,ponçik,prenses olabilir

cinsiyetleri nedir

guineapigela

cinsiyetini anlamak için foto gönderebilirmisiniz yada http://www.kedi9.com/kedilerde-cinsiyet-belirleme-rehberi/ bu siteye girebilirsin

isim konusunda ise petlebi de bulunan "Topluluk" kısmına bastığında kedi isimleri çıkıyor oradan bir tane seçebilirsin yüzlerce var :) ama bence benim fikrim yabancı isimler yavru kedilere çok yakısıyor bence kız ise leydi,molly,leyla,sofia gibi olabilir türüne görede isim seçebilirsiniz mesela pofuduk payıılı ise ismini pofuduk koyun veya beyazsa bulut koyun .... erkek ise boris,keşkül,mırıl,yummy,mırmır vb olabilir https://www.whiskas.com.tr/kedi-isim-sihirbazi/erkek su siteye bakabilirsin ohhh :D

goknur

O kadar minik yavrunun cinsiyeti anlasilmaz daha :) buyumesi lazim biraz daha secilmesi lazim. Bence isim icin biraz bekleyin cinsiyetleri belli olunca yavrular 2 aylik felan olunca koyarsiniz. Disi ise ona gore erkek ise ona gore dusunulur isimleri. Ben yabanci isimlere karsiyim ayrica *guineapigela isimli kullanicinin aksine. Bizim ulkemizin isimlerinin suyu daha cikmadi diye biliyorum ben :) neden yabanci isim koyalim ki sonucta Turkiye'de yasiyoruz. Bana hic hos gelmiyor evcil hayvanima yabanci isim koymak.