Çok Acil Yardım

Slp

Bahçede baktığım kedilerimden biri doğum yaparken yavrusu vajinasına sıkışmıştı arife günü çıkardık. Dün yine bir yavru daha aynı şekilde ölü çıkardık. Bugün tekrar aynı şey oldu. ( veterinerler açmak istemedi biz de kendimiz yapmaya karar verdik) Yani toplamda 3 yavruyu ölü şekilde sıkışarak zor doğurdu. Şimdi içinde bir şey yok gibi ama hala ıslaklık var vajinada ve çok halsiz, yemek yemiyor. Yetmezmiş gibi bahçedeki başka kedinin yavrularını emziriyor. Tahminen enfeksiyon taşıyor ve o yavrulara enfeksiyon geçer mi?

3 CEVAP

Filankisii

Veterinerden destek alınız bnce

Coconutbey

Veterinerden destek almalısınız

Slp

Veterinerler bayram boyu kapalı. Bir gün daha dayanabilir mi? Zehirlenmiş olmasından korkuyorum