Yardım

Rabiadmrhn

Kedi sahipleniyorum ihtiyacım olan şeyler nelerdir acaba (kedi exotic shorthair)

4 CEVAP

dilex

Kum,tuvalet,mama,tarak,vitaminler(yasina bagli olarak)malt macunu,oyuncaklar,mama ve su kabi(celik tercihen) aklima suan gelenler..

Rabiadmrhn

Teşekkürler

Emrondre

Kum kabı, mama ve su kabı , taşıma çantası, kum (bentoniteli ince taneli kum) mama , tırmalama tahtası ,yatması için minder (ilk başta benimki yatıyordu hatta kendim yapmıştım ama şimdi çamaşır sepetini ve benim yanımda uyur kızım) aklıma ilk gelen bunlar

Emrondre

Ayrıca vitaminler, malt macunu ve oyuncaklar (benim kızım topları çok seviyor )tüyleri için tarak