Kedi Hakkında Bilgisi Olan

Hellokedi

Kedim normalde cool sevimli bir kedidir. Ama bu gün normalde davrandığını aksine sürekli peşimde benimle uyumak istiyor sürekli hirliyor titreşim şeklinde kolumu elimi yalamak istiyor. ..bahçemizdeki bir kediyi sevdim onun yanında acaba bu yüzden mi yoksa rahatsız mı .gece gece çok korktum

2 CEVAP

GABRIEL

Hayırlı olsun kediniz sizi sahiplenmiş 😂 sevgisine karşılık verin.

pearlsmom

Dişi kediler kızgınlığa girince böyle aniden huy değiştiriyor ben de yaşadım aynısını