Kedim Mama Değişikliği Sonrası Kusuyor

eymensen

Prochoise a geçtik fakat 2. günü bugün hem sabah hem akşam kustu eskisiyle karıştırıp vermemize rağmen

8 CEVAP

Emrondre

Mamayı yedikten sonramı kusuyor bşrde mamanın içeriği ne her mama kediye iyi gelmiyor belki bünyesine ağır gelmiştir

eymensen

Yedikten hemen sonra değil belli bir süre sonra 6-7 saat kadar sonra içeriği somonlu balıklı

eymensen

Hidrolize Somon Proteini (%30)
Baldo Pirinç (%19)
Mısır
Somon Yağı (%8)
Bezelye (%7)
Hamsi Unu
Karides Unu
Bira Mayası
Hamsi Yağı
Nükleotit Maya Proteini
İçeriği şöyle gözüküyor

Emrondre

Mama hakkında pek bilgim yok ama önceki maması ne markaydı acaba odamı balıklıydı onda da kusması oluyormuydu birde kaç kere kusıyor mamayımı çıkartıyor sadace bazı kediler hassas olabiliyor bu mama değişimi konusında

eymensen

2 kere kustu totalde birinde mama birinde sarımsı su cok az

pisicikpisicik

yedikten saatler sonra mamayı kusuyorsa hazmedemiyorda ondandır,ağır geldi olabilir,vetinize danışın ve mamanın son kullanım tarihine bakın,zamanı geçmiş mama olmasın

Gamzeyldrm

Bizim kedimizde maması değiştikten sonra kusmaya başlamıştı veteriner çok yemiş olabilir yada soğukta kalmış da olabilir dedi parazit aşısından sonra sıkıntı yaşamadım

Senemmmela

Benim kendimde kusuyor pro choice mamaya geçtim bende ama yedikten sonra değil 6. 7 saat y sonra ne yapacağımı şaşırdım aç kızım