Kediyle Uçağa Binmek

lucithecat

merhaba kedimle yolculuk yapacagız ama sırt çantası şeklinde olan çantalar uçağa (kabin kısmı) alınıyor mu yoksa kafes gibi olması şart mı?

2 CEVAP

arkadaşım astronot çanta ile götürmüştü bişey dememişler. ben düz çantayla götürdüm şekline bakılmadı.pegasus hiç bakmadı bile. parası ödenmiş dedi. geçti. thy kilosunu tarttı sadece. thy de çanta ölçüsü vardı. benimki büyüktü. hiç ölçmediler sorun çıkar mı diye çok sorun ettim ama sorun olmadı.

mervedoganay

Kapalı bir yerde gidip gelecek kediniz. En azından sırt çantası değil de box olsa daha rahat nefes alır. Zaten bunalacak orada. Sırt çantası normalde bile bana çok havasız geliyor. Bir de box'lar daha sabit durur zeminde. Çantalar devrilebilir.