Sokakta Beslediğim Kediyi Mermiyle Vurdular

Bgmd

Malatya' da sokakta beslediğimiz kedilerden biri havalı silah mermisiyle vurulmuş. Kedi hasta gorununce veterinere götürdük yara yeri küçük olduğu için röntgende fark ettik. Kedinin bagirsagi beş yerinden delinmiş ameliyat oldu. Kimin yaptığını bilmiyorum o silahta serbestmis bilmem neymiş yapacak bir şey yok mu bu konuda en azından yapan duysun da diğer hayvanlara yapmasin

4 CEVAP

Cennet29

Allah kahretsin hangi pislik yaptıysa. O kadar yoruldum ki böyle kalbi bok dolu insan müsveddelerinden 😡 ne insan canının ne hayvan canının kıymeti yok. Rastgele yaşıyoruz. Yazık

Bgmd

HaydutveNazli

Çok kötü oldum gerçekten yaşamadan ölmesinler bu durumu