British Short Hair Kedi Mama Önerisi

Gozka

11 aylık kedim hep royalcanin kitten kullandım tüy sağlığı ve ağız kokusu yapmıycak mama önerisi yapabilirmisiniz ?

4 CEVAP

deniz_berkan

mamadan kaynaklı mı ağız kokusu tüy dökümü var ?

deniz_berkan

şöyle bir durum var tüy dökme dönemleri var benimde scottish straight 3,5 aylıkken aldım 0 tüy dökümüydü hatta ne sevinmiştim gram tüy yok vs , son 3 aydır feci bir tüy dökümü başladı şaun daha aza indi yavruluktan ergenliğe ergenlikten yetişkinliğe + mevsimsel dönemlerde+ stres altında bunlar tüy dökümüne nedenler olabiliyor . sorma nedenm benmde oğlum rc kullanıyor ben ekstra 2 ürün veriyorum .

  1. DR CLAUDERS SKİN & HAIR SOMON TABLETLERİ + SIVI AMBALAJ ( SUYUNA 1-2 DAMLA )

  2. TRIXE BREATH FRESH BUNUDA SUYUNA DAMLATIYORUM
    bunları gün aşırı yapıyorum yani taze katıksız suda veriyorum . bizim için bu 2 ürün tüyleri ve agzı için çok iy geliyor asla agız kokusu vs olmuyor tabiki kedinizde ayrıca diş ve diş eti problemi yok ise .

Gozka

Çok teşekkür ediyorum ilgi ve cevabınız için çok açıklayıcı oldu benim için .. deniycem .. herhangi diş eti problemi yok

Gozka

Veterineri mamadan değil diyo ama 11 aydır asla geçmedi.. tüy dökümüde var