Kopegimin Cinsini Öğrenebilir Miyim ?

Yarengunes0

Benim köpegim geldi ama ben cinsini merak ediyorum cinsi nedir ?

6 CEVAP

Gamzecora76

Köpeğinin cinsini bulmak istiyorsan işini çok iyi yapan iyi bir köpek eğitimcisi veya veteriner bulabilirsin

husky kırması

Yarengunes0

Evet veterineri aradık konuştuk en kısa zamanda gidecegiz

Yarengunes0

Hem sağlığı için gidecegiz hem cinsi için ne yiyebilir ne yaparız diye

goknur

Kopeginizin cinsiyetini ogrenmek icin biraz fazla kucuk :) biraz secilmesi lazim :) tabiri cahiz godelesmesi lazim :D

Yarengunes0

Evet veterinere götürdük rahatsızlandı şimdi iyi ayanı biraz büyüsün kendini belli eder dediler