Royal Canin Sterilised Kısırlaştırılmış Kedi Mamasını Yavru Kediler İçin De Kullanabilir Miyiz?

Hilaakey

bildiğim kadarıyla kısırlaştırılmış kediler kilo almaya yatkın oldukları için sadece yağ oranı düşük o mamaların yavruya da bundan verebilir miyim protein oranı vs gayet iyi diye düşünüyorum

4 CEVAP

deniz_berkan

genç kısırlaştırılmış bile alsanız yavru için yeme zorluğu var dişleri için zorluk çeker .

Hilaakey

çok teşekkür ederim ben de veterinerimle bir konuşayım öyle yapıcam büyük ihtimalle

Hilaakey

1 kedim kısırlaştırıldı yeni yavru sahipleneceğim 1 aylık daha ama mamanın büyüklüğünü düşünmemiştim haklısınız

deniz_berkan

bende aynı durumdayım 8 aylık oğlum kısırlaştırılmış , yavru gelecek 3 aylık bu durumu veterinerle konustum cunku büyük olan kesin küçüğün mamasını yiyecek küçükte büyüğününkine ... bir süre idare ediceksiniz dedi veteriner ölçülü mama koyup cıkcıaksınız evden dedi nasıl olacak bende bilmiyorum inanın .. royal canin sterilised young kullanıyorum veterinerden alıp bir tık daha küçük mamalar isterseniz o şekilde deneyebilrsinz .