Kediler Neden Kutunun Dışına Tuvaletini Yapar

iremgndz

Merhaba 5 aylık British kedim hiç yapmadığı bir şeyi yaptı. Tuvalet kabının hem içine hem de önüne dışkısını yapmış ve kapıya da sürmüş neden kaynaklandığını anlayamadım Ve kumuyla da kapatmamış

4 CEVAP

ugurcil

Kum kabı pisse dışarı yaparlar ya da yetişememiştir kum kabına zorunda kalmıştır.

iremgndz

Kum kabı tertemizdi aslında :(

Stres altında olabilir ödül maması ile onu tuvalete alıştırın ve strese sokmayın kızmayın kediler eve hakim olmak ister yasak falan koymayın

Minminik

parazit hapı veya uygulaması oldumu? bu durumlardada tutamayıp yetişemiyorlar