Acıl!!!!!Kopegıme Bır Sey Mı Oldu??

ertostos

2-2,5 aylik bir kopegim ikinci karmasini oldu kendi veterinerimize gidemedik eve geldigi ilk 1 saat cok iyiydi sonrasinda ben kucagima aldigimda aglayarak bagirmaya ve surekli bir yerlere saklanmaya basladi kipirdamiyor yatiyor atesi de var gibi. ates halsizlik normal de neden surekli aglayarak bagiriyor kucagima alinca ve neden kacip saklaniyor bir sey mi oldu?

6 CEVAP

Mayucuk

Belki aşı yapılan yeri acıyordur hareket ettikçe. O yüzden kucağa gelmek istemiyor olabilir mi acaba

ertostos

@mayucuk veteriner de oyle dedi ama baska yere dokununca da agliyor ve bizden uzaga kacip agliyor:( cok endiselendim

Mayucuk

Benim köpeğim yok ama kedim var. Ona da küçükken karma aşısı yapıldığında sizin dediğiniz gibi davranmıştı ben de çok endişelenmiştim. Çocuğu rahat ettirdikten sonra biraz daha bekleyin isterseniz. İlk 1-2 gün oluyor çünkü. Eğer hala devam ederse veterinere tekrar sorarsınız. Böyle rahat yazdığıma bakmayın ben de yaşasam tekrar aynı şeyi tekrar panik olurdum :( annelik gibi bir şey herhalde

Cennet29

Ben olsam kendi veterinerime kontrole götürürdüm. Hiç beklemezdim

ertostos

@mayucuk evet annelik gibi vallahi.. cok endiselendim sormayin

ertostos

@Cennet29 maalesef sehir disindayiz:(