Puglar İçin Tüy Dökümü Ve Yıkaması

mostalker

iyi günler arkadaslar gene bir soru ile karsınızdayım bu puglar için olacak ama.. Veteriner ile görüştüğümde tüy dökümü için bana dediki "bakın tüyleri parlak, yani parlıyorsa sağlıklı demektir bu tüy dökümü şuanlık mevsimsel" ded.. Yani biz Kışa geçerken tüy dökümü çok fazlaydı kışta aynı şekilde fazlaydı ilkbahara geldik hala fazla bu mevsimsel dökümü hep mi oluyor anlamıs degılım acıkcası :D sarı bi tarak düsünün tarıyorum simsiyah oluyor yerlerı zaten söylemiyorum bile..

Ayrı bir konuya değinmek istiyorum bide veteriner ayda 1 kere yıkayabilirsiniz demisti ama sanırım köpek cinsine göre değişiyor bu durum Onur abi tanıyanda vardır Tayyar kopeginin ismi oda mesela senede 2 kere yıka dıyor cogu kısıde bu cumleyı kuruyor kafam karıstı acıkcası.. bu tüy dökümü cidden bi garip bi cekiyorum geçen oturdum saydım 22 tane geldi tüy :D

2 CEVAP

bsecnl

başka veterinere götürmeyi denediniz mi

mostalker

hayır yanı böyle hastalık gibi değil merak ettiğim şey bahar dökümü ne kadar sürüyor