Kedimin Kumundan Bulduğum Cisim Neyin Nesi

Az evvel kedimin kumunu temizliyordum ve kumunda böyle bir şeye rastladım. Çok korktum arkadaşlar bu ne olabilir acaba? Tuvaletiyle birlikte değildi kumdan direkt böyle baslı basına cıktı

3 CEVAP

Resim niyeyse yüklenmemis bu arkadaslar:
Bağlantı (Link) açıklamasını girin

aybikeyyy

Parazit olabilir belki. Bir keresinde ben de böyle bir şey bulmuştum. Kedi kumunu karton kutuda alıyorsanız bazen içini yırtılmaması için silikonluyorlar. O silikon kopup kum kabına düşebiliyor. Benim parazit sandığım şey silikon çıkmıştı. Yine de veterinere gösterebilirsiniz emin olamazsanız

Aybikeyyy evet karton kutuda almistim (reflex) ve kumu dokerken hic fark etmemisim boyle bir sey. Direkt kumunda buldum zaten, idrarinda veya kakasinda yoktu. Sanirim dediginiz gibi