Kısır Kedim Çiftleşmek İstiyor

Kedim 3 yaşında erkek bir kedi. Yaklaşık 6 aylıkken kızgınlığa girdiğinde kısırlaştırdık. Kedim kısırlaştırıldığı gün narkozun etkisi geçtiğinde bile çiftleşmek istiyordu ve şuan hala hergün çiftleşmek istiyor. Herhangi koku bırakma, hırçınlık, miyavlama gibi hareketleri yok ama koluma yelteniyor. Bu neden olur acaba?

5 CEVAP

gece18

Bu duygunun hepsi gitmez %20 si kalır demişti veterinerimiz gayet normal. Sonradan geçer.

IIREMMM

aslında bazen operasyonlarda parça kalma ihtimali olabiliyor çok yüksek bir ihtimal değil ama bu sebeple kısırlaştırılsa bile çiftleşme istekleri olabiliyor bu konuyu bir de başka bir veterinere danışabilirsiniz

3 yıldır geçmedi ki😕 umarım geçer

stellabennett

bu hareket sanırım içgüdüsel arkadaşımın erkek kedisi de kısır olmasına rağmen böyle yapıyor yine de veterinere danışın bence

Teşekkürler herkese veterinerime danışayım