Mutluluğumu Sizinle Paylaşmak İstedim :))

goknur

Benim akilli bidik kizim Citir 1 haftada kabullendi kardesini :) Cok mutluyuz :)

32 CEVAP

goknur

Ben lokum dagiticam :D boyle icim icime sigmiyor sevincten :) Citir ayna gorunce bile sinirden evde orkestra calardi degil baska kediyi kabullenmek hemde bu kadar kisa surede :) en sevdigi hatta tahtini ( buzdolabinin uzerini :D ) Girgirla paylasti tamam artik olsemde gam yemem :) Girgir da isminin hakkini veriyor masallah evde durup dururken ayaklarimiza sarilip girgir mirildaniyor :D daha dokun basliyor girildamaya :D tospik kizlarim benim :))

Gamzecora76

Gerçekten çok güzeller

goknur

Evet cozuldu :) Cok istahli suanda citirin 3 kati yiyor masallah kizima :)) o yuzden cok mutluyum :) tesekkur ederim ilginiz icin hepinize :))

gunosari

Ben de bizimkilerin ilk yan yana uyuduğu zamanı gördüğümde şok olmuştum.Sevinçten ne yapacağını bilemiyor insan.Hayırlı olsun.

zeynepgurgen

Gözlerim yaşarıyor... :D

zeynepgurgen

İsminin hakkını verdiğine şahidim, gözümün önünden gitmiyor. :D :D

goknur

Siz eger kararliysaniz ve ikisinede yetebileceginize inaniyorsaniz durmayin bir can sahiplenin hatta istanbulda yasiyorsaniz 2 ilanim var onlardan birini sahiplenin :) isteyen herkese anlatabilirim bu sureci :)

Breda

Enteresan oldu.. Yazdıklarım gitmedi sanki.. neyse göknur cevabın için teşekkür ederim.. zaman ayırıp yazdın uzun uzun.. bende kavga ederlerse fısfısla ayırırım falan diyordum.. tabure asla aklıma gelmez değişik bi metod..

akitalove

Çok sevindim çok tatlilar darisi benim basima artik :)

goknur

Sizde hangisi var kedi ise yardimci olabilirim :)

akitalove

Köpek :) ama zaten yavrulari olcak :)

Ceronimo-

Çok güzeller :) Gırgır'ın yeme sorunu çözüldü mü?

akitalove

Evet cok guzel hersey onlarin mutlulugu icin :)

Friolero

Bu kadar kısa sürede birbirlerine alışmalarına çok sevindim :)

Bizimkiler 5 aya yakındır beraberler hala birbirlerine karşı mesafeliler ve bazen kavga ediyorlar.

Seninkiler 1 haftada bu durumdalarsa 5 ay sonra çok çok daha iyi durumda olurlar :d

goknur

Tesekkur ederim hepinize :)) Denizz sut annesi oldun zaten sen onlarin :)))