Kedim Tuvaletini Kapatmıyor

mehtapkaplan

Merhaba dostlar. Kedim kakasını yaptıktan sonra tuvaletini kapatmadan çıkıyor. En büyük boy tuvalet aldım. Eskiden tuvaleti küçük diye düşünüyordum.. Ama kapatmıyor öylece bırakıp çıkıyor. Ne yapmalıyım? Nasıl alıştırabilirim??Neden oluyor böyle

2 CEVAP

IIREMMM

tuvaleti düzenli temizliyorsunuz değil mi bazen tepki olarak da yapabiliyorlar çünkü

mehtapkaplan

Hergün sabah akşam temizlerim. Ayda 1 çamaşırsuyu ve arap sabunuyla temizliyorum komple kumu döküp yeni kum kullanıyorum. Ever Clean Litterfree Paws Patilere Yapışmayan Topaklanan Kedi Kumu kullanıyorum. Oldukça herşey hijyenik ama bizimki inatla kakasını bırakıp gidiyor : )