Çok Acil Lütfen Cevaplayın

Mivia

Kedim 52 günlük su an salı ve sadece pazar günü 2 kez kaka yaptı onun dışında 2 gündür diskilamiyor çok endişeliyim... Mamasını yiyor suyunu içiyor ve yavru kedi maması kullanıyorum bir kerede yavru kedi ödül mamasinin küçük bir parçasını verdim ondan dolayı mı bilmiyorum ama sadece kaka yapamıyor başka sorunu yok. Ne yapacağım?

8 CEVAP

Mivia

Hepinizin cevabı için teşekkür ederim tavsiyelerinizi yaptım. az önce halıya kakasını yaptı. Halıya yapması biraz kötü ama kaka yaptığı için üzülmek yerine çok mutlu hissediyorum, yinede veterinere götüreceğiz bir sorunu falan var mı diye.

ugurcil

Zeytinyağı asitlidir yakar midesini. Yoğurt VS verilmez bebek kediye.

Cennet29

Kabız kediye yoğurt verilmez gaz yapar. Bebek kedilere de zeytinyağı verilmez. Bazı yorumlar yarar değil zarar içeriyor. Proplan mama genelde kabız yapabiliyor kedileri veteriner belki mama değişmenizi önerebilir yada bağırsak düzenleyici bir şey verebilir baktırmak en güzeli. Minik bebeğinizin de ömrü uzun olsun

ugurcil

Ne marka mama veriyorsunuz? Eğer arada yaş mama veriyor iseniz Gimcat konserve kitten mama verebilirsiniz, şeker içermiyor.
Karnına masaj yapabilirsiniz, anneleri yalayarak yumuşatır bebek kedilerin görüşlerini. Dolaşımı az da olsa hızlandırır rahatlatırsınız.

Mivia

Proplan kitten veriyorum kuru mamada yaş mamada. Kum eğitimi var ama yinede dediğiniz yöntemi mutlaka deneyeceğim çok sağolun 💖

Ozlemcakil

Ben bebekken gimpet kitten malt veriyordum bayagi iyiydi yas mamaya cok bulasmayin disleri curuyor

Meral84

Veterinere gitmelisiniz evde zeytinyağı içirin yoğurt da az da olsa işe yarıyor .

Ahudr

Mutlaka veterinere gidin belki bir sey yutmus olabilir yavrucak Allah korusun