Wmp Nasıl Kullanılıyor?

merhabalar köpeğime VMP ilacı önerdi veteriner fakat bu ilaç neden kullanılır nasıl kullanılır. aranızda kullanan varsa cevaplarmısınız?

2 CEVAP

willbob

İlayda veteriner o ilacı sana köpeğinin tüyü döküldüğü için önermiş.gıda takviyesiymiş.günlük dozlarda köpeğine yedir. eğer bir yemeğe karıştırıcaksan, ısıtma,kaynatma. yoksa minerali gider.

Antecurs

Biraz zaman geçmiş ama Köpeğim tüy döküyor dediğimde bana da hemen bu ilaçtan verdi veteriner. Sabah akşam birer tablet veya en iyisi sabahları iki tablet vermemi istedi. Köpeğim yemedi tabi. Mamasına karıştırdığımda bütün olarak çıkarmayı da ilk gün keşfetti. O yüzden 4'e, 5'e kırıp mamasına karıştırarak verebildim. Tüy dökmesine bir faydası oldu mu derseniz ben hiç bir faydasını göremedim. Bir kutu ilaç bitirdi ve aynı hızla devam ediyor tüy dökülmesi.Benimkinin sorunu farklı olabilir bilemiyorum.