Bahçemizde Ki Kedimiz Doğurdu ! <3

Herkese merhaba bahçemiz de kediler yatması için yuva yapmıştık bu sabah baktığımız da bir tane kedi doğurmuş için de yatıyordu korkmasın diye yanına yaklaşmıyoruz zaten kızıyor şu anlık aç diye sosis verdik yedi sosis dışın da ne vere biliriz nasıl bakmalıyız yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler şimdiden

2 CEVAP

kedilimadam

Sosis vermemelisiniz. Onlar için faydadan çok zararı var çünkü baharatlı bir şarküteri ürünü. Tavuk göğsü alıp haşlayıp didikleyerek verebilirsiniz. Kuru mama verme imkanınız varsa yavru kedi mamalarından alıp vermenizi öneriyorum. Ayrıca 2-3 günde bir haşlanmış yumurta sarısını ezerek verebilirsiniz.Suyunu sürekli tazelemenizi öneririm.

Tamamdır teşekkürler