Sokak Kedilerim İcin Mama

AsumanAtilgan

Merhabalar, sokak kedileri icin uygun fiyat a mama nereden alinabilir (mumkunse yavru kediler icin somonlu dusunuyorum, yetiskinler de yer ve 20-25 kg mevcut mudur) tesekkur ederim

3 CEVAP

Lilibeth

Mercy somonlu alabilirsiniz 10 kg olarak var diğer çeşitleri 15 kg. Fiyatı diğerlerine göre daha uygun kötü bi mama değil

Lilibeth

Taneleri küçük olduğu için yavrular da yer, mama alırken googledan alışveriş kısmına bakıp fiyatlara bakarak alabilirsiniz bilindik sitelerden tabiki

huqi

Uygun fiyatlı mama kalmadı maalesef. Ben econature alıyorum şu an yemeyen kedi yok.
Yavru kediler için bütçeniz yeterse bonacibo yavru kedi maması alabilirsiniz. Ya da econature mamayı kitten alabilirsiniz yavru kedilerde kolayca yiyebilir.