Malt Macununu Ne Kadar Ve Hangi Aralıkla Kullanmalıyım?

riuhole

Merhabalar kedim 8 aylık ve ben sahipleneli bu gün 13. gün. Macun kullanmaya başlamalı mıyım? Hangi markaları önerirsiniz ve ne kadar yedirmeli hangi aralıkla vermeliyim? Teşekkür ederim.

6 CEVAP

patili

gimcat malt macunu da güzel ama ben one way malt macununu öneririm. İçeriğindeki beta glu. çok faydalı kediler için. İçeriği gimcatinkinden daha güzel. Multivitamin olarak da gimcat baby paste var içinde kalsiyum destekli. Veya beapharın biz toz multivitamin kompleksi var yeni çıktı yavrular için diyor ve içeriğinde kalsiyum var. Gimcat biraz daha kozmetik kalıyor diğerlerinin yanında. En etkili ürünü prebiyotik macunu. Maltı sonrasında da. Diğer macunları tamamen ödül niteliğinde

deniz_berkan

hergün gimcat malt 12 multivitamin veriyorum 5-6 cm kadar :)

gunosari

Macun mutlaka kullanın ya da çim.Daha geçenlerde çok yakın bir tarihte burada bir kişi kedisinin midesinde epeyice büyük bir tüy yumağı olduğunu kedinin ameliyat olması gerektiğini yazmıştı.

Cansukorkmz

Veterinerim 5 gün boyunca mısır tanesi kadar vermemi söylemişti

gunosari

Bizde Gimcatin hem maltını hem multivitaminini kullanıyoruz.Hergün 5 cm kadar.Üzerindeki kullanma tavsiyesi şöyle.
Tüketim Önerisi

Günlük 5 cm 2,5 gr verilmesi tavsiye edilir.
Direk olarak verilebilir veya yemeğine ilave edilebilir.
Uzun tüylü ve çok temizlenen ırk kedilerde veya gerekli durumlarda, verilecek miktar 2 katına kadar çıkarılabilir.
Yemeklerden önce verilmesi daha idealdir.

nyssa

gün aşırı veriyorum ben