Kedimin Yatagima İsemesi

zeynep0192

Kedim hem dün hem de bugün yatagima isemis anlamiyorum daha önce böyle yapmazdi nedeni ne olabilir ve ne çözüm önerirsiniz

9 CEVAP

Ahudr

Genelde kızgınlıkta olan kedilerin hareketidir bu ama var mi oyle bir durum ?

ugurcil

Benimkilerden biri de yapıyor zaman zaman istediği yaş mamayı vermediğim ya da kapıyı kapalı tuttuğum bazen de kapalı unuttuğum için cezalandırdığını düşünüyorum.

Cennet29

Kediniz kaç aylık kısır mı?

huqi

Kızgınlıkta olduğu için yapmıştır yaşı da büyük kısırlaştırmalısınız bir an önce

zeynep0192

ACİLLL CEVAP LÜTFEN

mrayT

Kumunu mu değiştirdiniz ? Bazen kediler yadırgayabiliyor diye biliyorum

zeynep0192

@mrayT aynı kum

zeynep0192

@Ahudr kızgınlıkta

zeynep0192

@Cennet 29 neredeyse 2 yaşında yakında kısırlaştıracağız