Kedim Mama Paketini Düşürüp Yemiş

Coconutbey

Sabah saat 5 gibi kedim mama paketini düşürmüş ve ağzı açıktı ne kadar yedi bilmiyorum ama bence baya yedi. Karnı şiş hıçkırıyordu 😅 bir sorun olur mu acaba sonrasında çok mama vermemeye çalıştım paketi de ortadan kaldırdım

2 CEVAP

AhsenAise

Benzer bir durum yaşadık,bizim sıpa kasesini es geçip direkt paketi tirmalamis yiyebildigi kadar yemişti,hemen mamayı kavanozlara doldurdum yarım gün kadar mama vermedim , sonrasında da bir çorba kaşığı kadar her üç saatte bir ver dim üzerlerine zeytinyağı damlatarak,( aşırı yemekten kabız olmasın diye) sorun olmadi

Coconutbey

Ya benim kedim her şeyi yiyor nasıl bir kedi bu anlamıyorum ya gerçekten 😅😅 sebze hariç her şeyi yiyor