Kedim Eskisi Gibi Mama Yemiyor

FFECEE

Merhabalar Mersin’de yaşıyorum havalar ısındı iyice kedimde kuru mamayı az yiyor,yaş mamaya bayılır onu bile yemiyor zar zar aralıklarla yiyip bitiriyor yaş mamayı oyun oynaması vs gayet iyi okuduğum bazı yazılarda kızgınlık ve sıcak hava etkili olur yazıyordu deneyimi olan fikri olan var mı 🙏

4 CEVAP

HaydutveNazli

Eğer kısırlaştırmadıysanız kızgınlık iştahı çok azaltıyor benim kızım malt yemeyi bile bıraktı o dönemde ve hala yemiyor. Mersin çok sıcak fakat daha çok sıcaklar gelmemiştir diye tahmin ediyorum

HaydutveNazli

ay çok da tatlı smokin maşallah, eli kulağında kızgınlığa girecek süreç bitince kısırlaştırırsınız . Ben smokin oğlumu kızgınlığa girmeden kısırlaştırdım, kızım ise malesef kızgınlığa girdiğinde çok kilo kaybı yaşadı

FFECEE

Evet kısır değil ve aynı şekilde benimki de malt yemeyi bıraktı 😔

FFECEE

Ya benim kedinin nasıl kızgınlığa giriyor girmiyor anlayamıyorum kiii koku bırakma huyu yok sadece bazen değişik şekilde bağırıyor ordan anlayabiliyorum