Sokak Canları İçin Bu Dönemde Hangi Mamayı Tercih Ediyorsunuz?

HaydutveNazli

Malum herşey çok zamlandı birşey alırken 2 kere düşünüyoruz. Micho alıyordum hergün zamlanıyor, econature aldım ama gönül daha iyisini alabilmeyi isterdi umarım sorunsuz yerler.

13 CEVAP

Cennet29

Econature yiyorlar. Zamlardan dolayı artık en uyduruk mamayı bile alamaz olduk

AhsenAise

Reflex plus Somonlu indirime girdiğinde alıp stokluyorum , LaVital aynı şekilde, üç harfli marketlerde skt si yakın tavuk olduğunda alıp veriyoruz, Allah'a dua ediyoruz üretici ve satıcı firmalara merhamet versin de ekonomiyi bahane edip fiyatlara sürekli zam yapmasınlar diye

salihaondag8

Bende bahçemde baktığım birçok sokak canım var ve çok sayıda kedi bakıyorum herşey zamlaniyor çok iyi olmasada onlar için en azından hem uygun fiyatlı hem güzel içerikli kaliteli mamalar tercih etemeye çalışıyorum bütçemin yettiği kadar econature ve enjoy marka aldım severek yiyorlar ve bir sıkıntı yaşamadım deneyebilirsiniz memnun kalırsınız inşallah 🤗

sevvalay

Micho ve mito marka alıyorum ve tüm sokak hayvaları severek yiyor

HaydutveNazli

Saliha Hanım daha önce econatura almıştım şimdi yine aldım ama enjoydan emin olamıyorum nedense

Mivia

Trendline tavuklu veya somonluyu çok seviyorlar içeriğide sağlıklı

LilaMiaLuna

Reflex alıyorum

Fistik23

Mystich hem evde ki kedime hem sokaktakilere 15 kg uyguna geliyor

salihaondag8

@haydutvenazli econatureyi ve enjoyu neredeyse sürekli kullanıyorum bütçem buna yetiyor güzel içerikli kaliteli ve yeme garantili mama çok severek yediler ve yemeyen kedi gormedim seçici olan kedileriniz varsa mutlaka yiyecektir deneyim derim inşallah bir sıkıntı yaşamazsınız ben hiçbir sıkıntı yaşamadık ve severek yiyorlar 🤗

salihaondag8

Yani benim çevremde ve duyduğum kadarıyla genelde econature ve enjoyu kullanıyorlar sokak canlarına ve bütün kediler severek yiyor ve bir sıkıntı yaşamıyorlar trendline diye marka var onuda bir ara denedim onunda her çeşidini neredeyse severek yediler onun harici mystic marka var onuda severek yediler ve bir sıkıntı yaşamadım cool Cat diye uygun fiyatlı kaliteli güzel içerikli bir mama var onun sadece tavuklu olanını severek yedilrr ve bir sıkıntı yaşamadım bütçeniz hiç yoksa alınabilir bir marka lavital reflex gibi markaları hem ev hem sokak kedilerime kullanfim severek yediler herhnagi sağlık sorunu görmedim bu markalar gerçekten memnun kaldığım markalar deneyin inşallah severler ve bir sıkıntı yaşamazsimiz aklıma gelenler ve kullandıklarım bu kadar

Cennet29

@saliha "uygun fiyatlı kaliteli güzel içerikli mamalar " yazmışsınız. Uygun fiyat ve kaliteli kelimesi yan yana gelemez malesef. Saydıgınız markaların hepsi uzun vadede sağlık sorunu yaratacak kalitesiz mamalar ne yazıkki. Bizimde bütçemiz yetmediği için aç kalmalarını istemediğimiz için mecburiyetten kullandığımız markalar. Ama kaliteli ve güzel içerikli demiyorz. Cünkü değiller.

Gamzecs

micho veya mito

Patikos

Ben obivan tavuklu alıyorum, genelde 450tl'ye düşüyor m a rkama ma'da. Çok severek yiyor mahalledeki kediler de. Yine de burada adı çok geçtiği için micho'lar daha mı iyi merak ediyorum.