Kopekler Korkudan Kalp Krizi Geçirebilirmi???

Merhaba arkadaşlar,5 buçuk yaşında bir dobermanim var.yağmurdan ve şimşekten çok korkuyor.yanımızda bile kalbi pit pit atıyor. Biz evde yokken kalp krizi geçirmesinden korkuyorum.bu sorunu küçüklügünden beri yaşıyoruz.bu durumu yaşayan var mii?

2 CEVAP

outlaw

bizim kedimiz korkuyor direk masa altı vs vs bulduğu yere saklanıyor sanırım hayvanlarda olabilecek bir şey gök gürültüsü korkusu

incir0

benimde kedilerim süpürgeden korkuyorlar ama bir şey olmuyor anne kedim tıslıyor yavruları da dolabın arkasına kaçıyor.