Ameliyattan Sonra Kedi İçin İştah Açıcı Mama

fatmazel

2 gün önce kedimi kısırlaştırdık kedim şu an veterinerde antibiyotik verilecek ama iştahı hiç yoktu sadece su içti kendisi yaş mama falan hiç yemedi ameliyat sonrası iştah açıcı bildiğiniz mamalar var mı

4 CEVAP

IIREMMM

öncelikle geçmiş olsun :) bu dönemde kısır kediler için olan kaliteli bir mamaya geçip mamanın üzerine somon yağı damlatabilirsiniz ,petlebinin sitesinde de satılıyor, operasyon sonrası birkaç gün yemek istememesi normal hangi yaş mamayı kullanıyorsunuz? Acana, N&D,Schesir gibi markaların yaş mamalarını deneyin bence içerikleri de temiz, biz N&D Ocean balıklı yaş mama kullanıyoruz siz de kedinizin damak zevkine göre seçebilirsiniz örneğin kuru maması tavuklu ise yaş mamayı da tavuklu deneyebilirsiniz

AhsenAise

Mama değil de immün 44 yahut imuneks gibi hem bağışıklığını güçlendiren hem iştah açan vitaminleri kullanabilirsiniz

Toscana

Kediniz nekahat devresinde geçmiş olsun . Ad mama vardı veterinerde ben kullanmıştım bir dönem iyi gelmişti iştahı açılmıştı

HaydutveNazli

benimki kısırlaştıktan sonra bir de coronası onu çok zayıflatmıştı tavuk ve yaş mama ile bayaa toparladı çok kilo alınca da tamamen kestik şuan hills kısırlaştırılmış yiyor fit ama yapı itibariyle kassız 😁 siz veterinerinize de danışın ama bize veteriner tavuk önermişti