Tarak Önerisi Lütfen

stellabennett

görseldeki taraktan kullanıyorum ama tam toplayamıyor gibi kılları bir de acıtıyor galiba eminim değilim ama taradığımda kedim beni parçalayacak sinirden kılları iyi toplayan ve acıtmayan tarak önerisi yapar mısınız lütfen

16 CEVAP

salihaondag8

Furminatör gereksiz ve boş yere para demek bana göre ama memnun kalanlarda oluyor tabi

AslanPati

ben tüy toplama eldiveni kullanıyorum daha rahat oluyor memnunum

KimJeongguk

furminator, masaj uçlu tarak ve tüy toplama eldiveni. Üçünüde kullanıyoruz biz hepsi işe yarıyor. İlk furminatör ile geçiyorum sonra masaj uçlu tarakla sonrada eldivenle üstünden geçiyorum.

stellabennett

@KimJeongguk Furminator çok fazla kıl almıyor değil mi hani sanki tıraş edermiş gibi alıyordu videolarda o yüzden korktum

stellabennett

@AslanPati teşekkürler

salihaondag8

Eldiven tarak kullanıyorum kedim hem severek tarattiriyor hemde masaj etkisi yapıyor tüyleri daha az dökülüyor etrafa ve tüyleri çok temiz topluyor üstünden diğer taraklara hiç gerek olmuyor tek bununla işimi görüyorum furminatote tarakla taranmayi hiç sevmedi boşuna almış oldum canı acıyor gibi hissediyorum o yüzden kullanmıyorum ve çok işlevsel almıyorum tüyleri eldiven tarakdan memnunum sizede öneririm tek o yeterli olur bence yinede size kalmış 🤗bu benim deneyim ve görüşlerim

stellabennett

@salihaondag8 teşekkürlerr

stellabennett

@salihaondag8 keşke biraz daha uygun fiyatlı olsaydı Furminator

LilaMiaLuna

Furminator bende de var çok iyi tüy topluyor ama orijinalini de almama rağmen ve 2 haftada 1 furminator kullanmama rağmen kedimin derisini tahriş etti o yüzden kullanmıyorum artık. Petzoomun tarağını kullanıyorum şimdilik memnunum

stellabennett

@LilaMiaLuna tamamdır o tarağa da bir bakayım sağ olun

dilanbulent

Furminatorden iyisi yok bana kalırsa. Pahalı olanlar da zaten orijinali. Çakma ama kaliteli olanlar var onlardan alın orijinalinden hiçbir farkı yok. Ayrıca da salihaondag8 isimli troll kullanıcı tekrar gelmiş. Açtığı nerdeyse 100 tane birbirinin aynısı başlığı ifşalamıştım, ifşalanınca bir süre ara vermişti ama tekrar gelmiş. Kendinin muhtemelen bir kedisi dahi yok burada okuduğu şeyleri örnek alıp yazıyor. Pek ciddiye almayın.

royalist kedi çift taraflı tarak var ***********da iki tarafı da yumuşacık fırça gibi olan yerde tüyler güzel toplanıyor, boya setlerinin içinden çıkan tarağın sapıyla temizliyorum ben dolan tüyleri içine fırçanın. canını acıtıp rahatsız olacağını sanmıyorum. bizde 3 tarak var mı ne var ama en risksizi en güzeli bence alıştırmak için bahsettiğim tarak. kedinize baktım kısa tüylüymüş hem orijinal furminatör ben uzun tüylü kedim olsa ancak o zaman bütçe ayırmaya çabalardım tüy yumağı sorunu yaşamamak için.

salihaondag8

@dilanbulent kedim olmasa saten buraya girip insanlarin sorularına cevap vermezdim kedimde deneyimleyip insanlara fikir öneri ve yardımcı oluyorum sen çok rahatsızlık duyuyorsan benden girmezsin siteye neden ben kullanamayacam siteyi senin demenle bıktım senin bu cümlelerinden artık cidden eskisi gibide soru sormuyorum farkındaysan artık bilgi almak istediğim farklli konular olursa sorarim saten asıl senin gibi insanlar yüzünden ne bilgi alabilirim nede soru sorabilirim herşeyi eleştirmeyi ve insanları kırmayı bırak cidden bıktım artık senin boş cümlelerinden

salihaondag8

Birde bu tarak konusu benim kedimde deneyim ve görüşlerim istediğim şekilde görüşlerimi ifade ederim kedin yok demeyi kes kedim olmasa nereden bilecem bunları kedim olmasa buraya giripte insanlara yardımcı olmam saten burda görüşlerimi ve deneyimlerimi paylasamam öyle olsa

dilanbulent

Salihaondag8 benim açtığım başlıkta senin nasıl biri olduğun, bu siteyi trollediğin açık ve net. Senin zaten düşük iqlu olduğunu bilmeyen kalmadı, siteye yeni kayıt olan kullanıcılar da seni tanımadıkları için savunma yapıyorlar. Açtığım başlığı okuyan herkes görür zaten seni. Utanmadan savunma yapıyor bir de. Açtığım başlıkta neden savunma yapmadın peki? Aynı soruları onlarca kere yazdığını ifşaladım o yüzden cevap veremiyorsun :D