Mama Önerisi Kısır Kedi

Kedim 8 aylık ve kisirlastirdim uygun fiyatlı ********** önerisinde bulunabilir misiniz?

5 CEVAP

MrCaju

  1. Ci ayından bu yana oğluma petline somonlu kısırlaştırılmış kullanıyorum. Hem fiyat olarak uygun hem içerik olarak tatminkar. Burada biraz pahalı, ********da 175 civarı 1,5 kgsi. Ayrıca dip not olarak şöyle bir durumdan da bahsedeyim. Geçtiğimiz ay hilss ton balikli mamaya kademeli geçmek için şans vermkstim ki oğluma yaramadigi gibi kabızlık bizi mahvetti. Burada anlatmak istediğim her mamanın populer marka olsun ya da olmasın kedinize uygun olduğunu denemeden bilemezsiniz. Yine de ivedilikle petline şans verin derim. Felicia bir tık daha uygun ama denemedim.

simbakedi

bütçenizi belirtirseniz daha iyi olur çünkü artık ülkede uygun fiyatlı sakız bile kalmadı :D 10 kilosuna 1000 tl verebilirim, 15 kilosu max 800 tl olsun, kilosuna max 150 tl verebilirim gibi bir şey yazarsanız ona göre öneriler çoğalır

grsaras

Uygun fiyatlı olarak ben Felicia'yı tercih ederim ama kediniz hala yavru o yüzden pahalı ama Royal Canin'in Kitten Sterilised mamasını da öneririm yavruyken kısırlaştırılan kediler için kullanılıyor hem gerekli besin değerini alıp hem de kısır kedilere uygun mamasını tüketmiş oluyor.Ama bu bütçenizi aşıyorsa dediğim gibi Felicia markası size uygun olabilir.

Palyaco

8 aylık olduğu için yavru kısır maması kullanın 12 aylık olana denk 3 marka var Royal hills advantace tabi 3 manada glutenli ben happy cat Atlantik somonluyu çok tercih ediyorum şuan ve memnunum onuda tavsiye ederim 12 aylık olduktan sonra

ZalimQral

1.8 Kg si Orjin gibi 800 TL olanda var size tavsiyem Nd narlı tavuklu 10 Kg 1250 tl hem çok kaliteli mama