Kedimin Ön Patisi Kanamış Biraz Yara Olmuş

Suraemir

Arkadaşlar içinde kum kalmış kumda erimiş biraz sanırım o asitli mıdır nedir yara olmuş kekik suyu var kekik suyu ile siliyorum şişliği indi düne göre iyi ama sürekli yalıyor yıkayıp sonra kekik suyuna bandırıyorum patisini krem falan varmıdır kullanabileceğim zararsız? Veterinere götürsenize demeyin yemin ederim ki mamasını annemden para isteyip aldım o kadar yok yani şuan batikon falan sürsem zararı olur mu ya da daha kolay yarayı ne kurutur kantoron yağı sürsem

3 CEVAP

Mivia

Bu yara değil şişlik varsa iltihap gibi tehlikeli şeyler olabilir. Veteriner hekiminize mutlaka sormanız gerek ayrıca bütçeniz yoksa kedi bakmanızı önermem en riskli hastalıkta bile boyle çözümler bulmaya çalışmak kediyi öldürür. Şu an önemli olmayabilir veterinerinize online şekilde ulaşın o size tam tehsis koyamasada daha iyi anlar biz burda fotoğraf falan olmadığı için tam bilemiyoruz

Suraemir

Bütçeniz yoksa kedi bakmayın ne demek? Kim baksın? Cins kedi değil sarman. Şişlik indi dedim farkındaysanız ben krem sordum yara kremi gibi birşey yalasa da bir durum oluşturmayacak şekilde bir şey olmaz patisi şişti biraz diye kedi ölmez

Suraemir

Ayrıca onları ben büyüttüm ve sahiplenen çıkmadı. Bakmayayım sokağa mı salayım bütçeniz yoksa bakmayın ne demek ya.